Koszenie trawników
Koszenie żywopłotów

PRace na terenach zielonych i Koszenie trawy Łódź

Zespół CleanMaster od wiosny do jesieni zajmuje się utrzymywaniem powierzchni zewnętrznych w pełnej czystości, a nasza usługa polega przede wszystkim na pielęgnacji i utrzymaniu w czystości terenów zielonych. Obszar naszej działalności to przede wszystkim Łódź i okolice, gdzie zajmujemy się m.in. koszeniem trawy i różnymi pracami porządkowymi w ogrodach. „Zielona powierzchnia utrzymana w nieskazitelnej czystości – to nasze zadanie”. W związku z tym przygotowaliśmy szeroką ofertę współpracy dla klientów, którzy nie mają czasu, odpowiednich narzędzi do tego, aby zająć się tym sami lub obszar, którym dysponują, jest zbyt duży, aby mogli we własnym zakresie zadbać o jego właściwą pielęgnację.

Proponujemy m.in. profesjonalne koszenie trawy w Łodzi oraz jej okolicach. Zajmujemy się najróżniejszymi terenami zielonymi, w tym położonymi w parkach, miejscach rekreacyjnych czy skwerami. Razem z Państwem ustalamy odpowiedni harmonogram działania, czyli jaki zakres czynności wykonamy oraz do jakiej wysokości powinno nastąpić ścięcie trawników w danym okresie roku. Oprócz tego świadczymy jeszcze wiele innych usług pielęgnacyjnych, o których można przeczytać poniżej.

 Zadzwoń : 576 604 704

Zadbaj o zieloną powierzchnię

Wiele firm, instytucji czy osób prywatnych dysponuje terenami zielonymi, które wymagają utrzymania w czystości i porządku. Ich pielęgnacja nie tylko jest kwestią estetyki, czy wpływa na wizerunek właściciela, najemcy, zarządcy danej nieruchomości. Często jest to także ich obowiązek, który mogą przejąć tacy specjaliści, jak my! Właściwe utrzymanie zieleni wymaga cyklicznych zabiegów, aby ich efekty były widoczne, a my mamy w tym zakresie odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Zajmujemy się pielęgnacją trawników, wycinką drzew i krzewów, usunięciem suchych gałęzi, koszeniem trawy, grabieniem, cięciem żywopłotów i wywozem liści oraz drobnymi pracami ogrodniczymi. Sprzątamy kompleksowo powierzchnie zielone na terenie całej Łodzi oraz okolic. Istotnym elementem utrzymania czystości na terenach zielonych jest systematyczność oraz dokładność pracy.

Regularne koszenie i przycinanie trawy Łódź

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tereny zielone wymagają regularnego koszenia trawy, a krzewy przycinania. Pierwsze z nich niewątpliwie stanowią wizytówkę firmy, widzą je klienci lub kontrahenci udający się do biura czy innego zakładowego obiektu. Na bieżąco także usuwamy chwasty i szkodniki. Jesteśmy w stanie zadbać o różne tereny zielone, aby jak najbardziej uatrakcyjniły dany obiekt, park lub inny obszar. Realizując wszystkie te prace, pomożemy Państwu stworzyć idealną roślinną otoczkę nie tylko wokół biurowca czy innych budynków firmowych, ale także prywatnego domu czy na osiedlach mieszkaniowych. Jeśli więc mieszkasz na terenie Łodzi lub okolic i chcesz, aby fachowcy zajęli się koszeniem i pielęgnacją trawy lub innych roślin na posesji, skontaktuj się z nami.

Koszenie trawy - korzyści świadczonych przez nas usług Łódź

Nasza firma sprzątająca zajmuje się zapewnieniem czystości nie tylko wewnątrz budynków, ale również proponuje całoroczne dbanie o tereny zewnętrzne. Scedowanie na nas obowiązków takich jak koszenie trawy czy innych zajęć odciąży Państwu w tym zakresie oraz pozwoli zaoszczędzić czas. Ponadto pielęgnowane przez Clean Master miejsca będą należycie utrzymane, niezależnie od sezonu i różnych warunków atmosferycznych. Dbamy także o odpowiednie zabezpieczenie roślin, chronimy je przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodnikami czy chorobami. Posiadamy ogromną wiedzę w zakresie ogrodnictwa, którą wykorzystujemy w naszej codziennej pracy, realizując zlecenia m.in. na terenie Łodzi.

Sprzątanie terenów w łodzi

Sprzątania terenów zielonych w Łodzi dokonujemy jednorazowo bądź cyklicznie, nasz zespół w pełni dostosowuje się do oczekiwań klienta. Jesteśmy elastyczni, więc nie muszą Państwo martwić się o sztywne godziny naszej pracy. Przed wykonaniem pracy razem z klientem dokonujemy analizy oraz tworzymy plan działania i świadczenia naszych usług. Dzięki temu nie przeszkadzamy mieszkańcom osiedla, domownikom czy pracownikom w ich codziennym funkcjonowaniu. Np. pielęgnacją roślin możemy się zajmować w godzinach porannych, natomiast głośniejsze czynności, takie jak m.in. strzyżenie trawników – wykonywać po południu, kiedy wszyscy skończą już pracę. Zielone tereny lśniące czystością – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy! Mogą Państwo liczyć na profesjonalnie zrealizowane usługi koszenia trawy i inne! Jednocześnie gwarantujemy atrakcyjne stawki zwłaszcza w ramach stałej współpracy z naszą firmą!

Pielęgnacja terenów zielonych - koszenie traw Łódź

Nasz profesjonalną ofertę koszenia trawy adresujemy zarówno do posiadaczy działek rekreacyjnych, domów jednorodzinnych, jak i podmiotów, które administrują terenami zielonymi o znacznie większej powierzchni w Łodzi oraz jej okolicach.

Dysponujemy zapleczem technicznym i sprzętowym, które pozwala na wykonanie zleceń na koszenie trawników na wszystkich przestrzeniach, w tym także sięgających nawet kilkuset tysięcy metrów kwadratowych.

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferowanych usług, można do nas zadzwonić lub napisać e-maila.

4.9/5