Czyszczenie okien Łódź - firma sprzątająca łódź
Mycie szyb Łódź - firma sprzątająca łódź

Czystość w firmie jest bardzo ważna. Jeżeli uważasz ją za jeden z priorytetów, to zapewne wiesz, że najlepiej zadbają o nią specjaliści zajmujący się profesjonalnym sprzątaniem biur. Clean Master z pewnością się do nich zalicza, a swoje usługi świadczy m.in. na Polesiu w Łodzi. Jeżeli właśnie tam prowadzisz swój biznes i zależy Ci na tym, aby zapewnić pracownikom higieniczne warunki do pracy, skorzystaj z pomocy fachowców! Nasze usługi obejmują m.in. takie czynności, jak:

  • mycie drzwi, okien, ścian, luster i powierzchni szklanych,
  • czyszczenie parapetów, kaloryferów, kratek wentylacyjnych, mebli tapicerowanych,
  • usuwanie kurzu z obrazów, elementów dekoracyjnych, lamp, roślin oraz zabrudzeń ze sprzętu biurowego,
  • odkurzanie wykładzin i dywanów,
  • porządkowanie toalet oraz pomieszczeń socjalnych.

Doradzimy, jaki zakres usług w atrakcyjnej cenie będzie najodpowiedniejszy dla Twoich potrzeb.

Sprawdź, ile będzie kosztowało Cię profesjonalne sprzątanie biur!

Chcesz przekalkulować, ile wyniesie Cię fachowe sprzątanie biur? Na podstawie wizji lokalnej przygotujemy dla Ciebie wycenę. Dopasujemy się czasowo z realizacją uzgodnionych prac porządkowych do godzin, w jakich funkcjonuje prowadzona przez Ciebie firma. Wyznaczone czynności możemy realizować cyklicznie lub w ramach jednorazowego zlecenia. Do rodzaju czyszczonych powierzchni dobierzemy odpowiednie detergenty – skuteczne i bezpieczne dla ludzi oraz środowiska naturalnego – a także sprzęt.

Nie przepłacaj! Skorzystaj z naszych pracowników przeszkolonych do profesjonalnego sprzątania w biurach na Polesiu w Łodzi!

5/5