Doczyszczanie posadzek w Łodzi
Mycie posadzek Łódź

Doczyszczanie i mycie posadzek Łódź- skorzystaj z usług profesjonalnej firmy

Zadbane, lśniące i czyste podłogi są wizytówką każdego zakładu pracy, sklepu czy domu. Wszelkie zanieczyszczenia wnoszone na podeszwach butów do wnętrza budynku, powodują zniszczenie wierzchniej warstwy posadzki. Odpowiednie dbanie o tę powierzchnię zapewnia długoletnią żywotność posadzce oraz estetyczny i schludny wygląd. A tym może zająć się już nasza firma działająca na terenie Łodzi oraz okolic.

W obiektach wielkopowierzchniowych i garaży realizujemy zarówno mycie bieżące, jak i doczyszczanie posadzek. W pierwszym przypadku używamy produktów mniej skoncentrowanych, a sprzątanie może być wykonywane nawet kilka razy w ciągu dnia. Z kolei drugi proces ma na celu usunięcie uporczywych zabrudzeń i nawarstwionych pozostałości środków czyszczących. Zadzwoń : 576 604 704

“Niech posadzka lśni czystością”

Zajmujemy się odpowiednim zabezpieczeniem i doczyszczaniem posadzek, bazując na opracowanym systemie sprzątania. Doczyszczamy m.in. posadzki typu PCV, linoleum, betron, gres i wiele innych. Nasza firma dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do mycia oraz doczyszczania podłóg, dzięki czemu możemy przywrócić świeży, atrakcyjny wygląd nawet najbardziej zaniedbanym i zapuszczonym wnętrzom w halach, magazynach, sklepach, obiektach przemysłowych, firmach czy galeriach handlowych na terenie Łodzi i w jej okolicach.

SPECJALISTYCZNE MYCIE POSADZEK Łódź

Często na posadzce przemysłowej w takich obiektach jak magazyny, hale czy centra logistyczne w wyniku codziennego użytkowania pojawiają się różne zabrudzenia, np.:

  • plamy po paliwie lub oleju,

  • ślady po oponach wózków widłowych,

  • resztki smarów, klejów, cementu, palet.

Aby nie stwarzały niebezpieczeństwa dla pracowników, warto dbać regularnie o ich schludny wygląd.

Doczyszczanie posadzek w firmach czy obiektach użyteczności publicznej często jest wręcz koniecznością, chociażby z powodu liczby przemieszczających się po nich osób.

Dlatego też do usunięcia niektórych zabrudzeń potrzeba profesjonalnych środków chemicznych oraz urządzeń, które dobieramy zawsze do rodzaju podłogi i brudu. Oferowane przez nas mycie posadzek wykonujemy ręcznie i maszynowo w zależności od typu podłoża czy jego wielkości. Zazwyczaj jednak obie metody łączymy ze sobą, aby uzyskać lepszy efekt. Do realizacji zleceń wykorzystujemy nowoczesną szorowarkę. Tam, gdzie się nie zmieści, używamy bardziej precyzyjnych narzędzi.

Uzyskaj atrakcyjny wygląd posadzki

Clean Master to efektywne sprzątanie dostosowywane w całości do Państwa oczekiwań i potrzeb. Zadbaj o swoją posadzkę – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy! Doczyszczanie podłoża staramy się realizować tak, aby nie zakłócać harmonogramu pracy klientów z Łodzi. Dopasowujemy się elastycznie do terminów, jakie proponują. Nie jest dla nas problemem przeprowadzić mycie podłoża w nocy czy w dni wolne.

5/5