sprzątanie klatek schodowych łódź
Mycie witryn w Łodzi

Firma Clean Master oferuje profesjonalne, kompleksowe sprzątanie obiektów w Łodzi i okolicach. Zajmujemy się m.in. porządkowaniem części wspólnych Są to miejsca, z których korzystać mogą np. wszyscy mieszkańcy, pracownicy czy odwiedzający. Zapewniamy Państwu fachowe utrzymanie czystości na terenie każdego budynku lub ogólnodostępnych obszarach zewnętrznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a jakość naszej pracy potwierdzają liczne, pozytywne opinie dotychczasowych klientów.

“Sprzątanie obiektów wspólnych to nasza wspólna sprawa”

Kilka lub kilkanaście budynków, które należą do jednej wspólnoty bądź spółdzielni to dobry powód, dla którego powinni Państwo zatrudnić firmę sprzątająca. Clean Master zajmuje się sprzątaniem obiektów wspólnych jak kamienice, bloki, place zabaw, wiaty śmietnikowe, garaże, wieżowce, apartamenty czy też klatki schodowe. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Ustalamy z zarządcą danej powierzchni zakres prac, częstotliwość oraz najbardziej dogodny termin, aby nie przeszkadzać przy tym jego użytkownikom czy pobliskim mieszkańcom.

Utrzymanie w czystości miejsc, które są ogólnodostępne, jest szczególnie ważne, ponieważ wpływa bezpośrednio na odczucia użytkownika o danym miejscu. Dlatego przy realizacji powierzonych nam zleceń przykładamy wagę do wszystkich szczegółów, aby każdy, kto korzysta z tych pomieszczeń, był zadowolony z efektu.

Obiekt wspólny do sprzątania? – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy!  Zadzwoń : 576 604 704

Używamy profesjonalnego sprzętu czyszczącego do sprzątania obiektów w Łodzi

Sprzątanie osiedli Łódź

Zespół Clean Master dobiera odpowiednie środki czystości oraz plan czyszczenia obiektów wspólnych na terenie Łodzi i okolic tak, aby w pełni dostosować się, do Państwa potrzeb. Doskonale znamy zasady prawidłowego sprzątania różnego rodzaju pomieszczeń, normy BHP oraz specyfikacje poszczególnych prac, dlatego jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.

Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem oraz odpowiednio licznym i wyszkolonym zespołem, dla którego sprzątnięcie obiektów wspólnych nie stanowi, żadnego wyzwania. Indywidualnie dobieramy również zakres usług i technikę pracy do każdej powierzchni.

Nasza oferta jest szeroka i elastyczna – sprzątanie obiektów w Łodzi obejmuje m.in.:

  • czyszczenie i konserwacja podłóg,
  • pielęgnację wnętrz,
  • odkurzanie mebli i elementów wystroju,
  • mycie okien i innych powierzchni szklanych,
  • koszenie trawy oraz utrzymanie terenów zielonych,
  • czyszczenie wszelkich pomieszczeń.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Sprzątanie bloków, kamienic czy innych miejsc wspólnych to dla nas nic nowego, robimy to z niesamowitą przyjemnością oraz starannością. Nasz zespół Clean Master w pełni dostosuje się do Państwa potrzeb, jesteśmy elastyczni, bo jesteśmy tu dla Państwa!

Jeśli więc szukają Państwo firmy, która profesjonalnie i rzetelnie posprząta części wspólne budynków w Łodzi czy okolicach, zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Obiekt wspólny do sprzątania? – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy!

5/5