Mycie elewacji Łódź
sprzątanie po budowie w Łodzi

“Zadbamy o estetyczny wygląd Państwa budynku, dzięki nam będzie wyglądać jak nowy”

Mycie elewacji to jedna z usług, które wykonujemy najczęściej. Korzystają z nich zarówno osoby prywatne, firmy, jak i instytucje publiczne, spółdzielnie mieszkaniowe na terenie Łodzi oraz okolic.

Zewnętrze ściany budynków bardzo często pokrywają się brudem oraz zielonkawym nalotem – to negatywnie wpływa na estetykę powierzchni. Bardzo ważne jest, aby co pewien czas przeprowadzić profesjonalne czyszczenie elewacji. Czynników, które wpływają na zabrudzenie elewacji, jest wiele jak chociażby wilgoć bądź usytuowanie budynku. Najbardziej narażone na zanieczyszczenia są obiekty zlokalizowane przy ruchliwych ulicach czy zakładach przemysłowych.

Za każdym razem dopasowujemy właściwą do powierzchni metodę czyszczenia. Nieprawidłowo wykonane mycie elewacji budynków może doprowadzić nawet do uszkodzenia jej struktury. Dlatego zarówno stosowana chemia czyszcząca, jak i sprzęt wymagają odpowiedniej wiedzy oraz dużego doświadczenia.

Zadzwoń : 576 604 704

Mycie elewacji Łódź

Przywrócimy elewacji dawny wygląd

Podejmujemy się czyszczenia elewacji m.in. kamienic, bloków, domów jednorodzinnych w Łodzi. Każde zlecenie realizujemy z najwyższą dbałością o detale i indywidualnie wyceniamy wszystkie realizowane usługi.

Świadczymy usługi mycia elewacji akrylowej, mineralnej, silikonowej oraz usuwamy glony i zabrudzenia atmosferyczne. Przy niewielkich zabrudzeniach używamy szczotki i wody z dodatkiem delikatnego detergentu. Korzystamy także z myjki ciśnieniowej. Dopasowujemy ciśnienie i strumień wody do rodzaju tynku i zabrudzenia. Mycie elewacji budynków w Łodzi rozpoczynamy od nałożenia specjalistycznej chemii ułatwiającej usuwanie zabrudzeń atmosferycznych, glonów, porostów i pleśni ze ścian. Później wykonujemy czyszczenie przy pomocy specjalnej dyszy i ciepłej wody.

Oferujemy również mycie elewacji dachów. Mycie elewacji budynków oraz usuwanie plam przeprowadzamy w momencie, gdy zaistnieje taka potrzeba. Jednakże jako fachowcy polecamy coroczne mycie elewacji, aby utrzymać ją w dobrym i estetycznym stanie.

Jeśli Państwa dom czy inny obiekt są mocno zabrudzone z zewnątrz, nie warto od razu myśleć o ich malowaniu, lecz skorzystać z usługi czyszczenia wykonanej przez takich profesjonalistów, jak my. Zespół Clean Master gwarantuje, że dzięki kompleksowemu myciu elewacji przywróci budynkowi pierwotną barwę tynków oraz zapewnia efektowny wygląd. Poradzimy sobie z każdą powierzchnią – zarówno pod względem jej wielkości, jak i stopnia zanieczyszczenia. Nasze usługi czyszczące świadczymy już od wielu lat i dzięki nabytemu doświadczeniu oraz korzystaniu ze sprawdzonych środków i sprzętu myjącego, gwarantujemy je na najwyższym poziomie.

Nie muszą Państwo martwić się o zabrudzenia, wszystko jest w naszych rękach. Czas zadbać o elewację – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy w Łodzi lub jej okolicach!

5/5