Sprzątanie terenów zielonych w Łodzi i okolicy

Nasz zespół świadczy usługi z zakresu pielęgnacji terenów zielonych na Państwa posesji. Utrzymanie obszarów zewnętrznych przez cały rok wymaga odpowiedniego i profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Clean Master ma to wszystko i jest gotowy na koszenie, wycinanie i kompleksowe porządki. “Zadbany teren wokół Państwa firmy wpływa pozytywnie na jej wizerunek”, ponieważ jest to wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Nasza firma oferuje sprzątanie terenów zielonych na obszarze Łodzi, szczegółowy zakres prac ustalamy ze zleceniodawcą, aby nasza praca była zoptymalizowana pod oczekiwania klienta. Uwzględniamy Państwa życzenia, by stworzyć idealną ofertę zapewniającą maksymalną satysfakcję zleceniodawcy. Dzięki temu mamy wielu zadowolonych odbiorców usług, którzy cenią nas za terminowość i rzetelność. W codziennej pracy kierujemy się następującą zasadą: “Sprzątanie terenów zielonych to dla nas przyjemność i relaks, a nasze usługi idą w parze z jakością” Zajmujemy się między innymi: koszeniem trawnika, wycinką drzew oraz krzewów, usuwaniem chwastów i suchych gałęzi, grabieniem, przycinaniem żywopłotów, wywozem liści czy też utylizacją pokosu. Chętnie wykonamy także inne drobne prace ogrodnicze. Sprzątanie terenów zielonych to jedno z przyjemniejszych zajęć, któremu oddajemy się z pasją i zaangażowaniem. Nie ma potrzeby martwić się o godziny pracy, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa! Zadbaj o zielone – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy!

Zadzwoń :  576 604 704

Koszenie

Odśnieżanie

Koszenie trawników
W naszej profesjonalnej ofercie sprzątania terenów zielonych można znaleźć m.in. koszenie trawników. Prace polegające na utrzymaniu tych powierzchni w idealnej kondycji rozpoczynamy wczesną wiosną, a kończymy jesienią. Jesteśmy do dyspozycji przez cały sezon wegetacyjny! Dbamy o regularne usuwanie z trawy chwastów, śmieci, gałęzi i innych zanieczyszczeń. Zapewniamy, że roślinny dywan przed Państwa domem lub firmą będzie nieskazitelnie czysty i idealnie przycięty. Działając m.in. w Łodzi, pracujemy na różnych terenach zielonych – oferujemy sprzątanie skwerów, parków, miejsc przeznaczonych do rekreacji, a także trawników przed siedzibami firm, wokół hal magazynowych czy produkcyjnych. Chętnie zajmujemy się również utrzymaniem w czystości prywatnych ogrodów. Zapraszamy do kontaktu, by ustalić harmonogram działań. Planując zakres prac i terminy ich realizacji, eliminuje się możliwość rozrastania chwastów czy poważnych w skutkach ataków szkodników. Regularne koszenie trawy i robienie porządków posesji gwarantuje również estetyczny, przyjemny dla oka wygląd zieleni.
Odśnieżanie w Łodzi
Pracujemy wydajnie także zimą, oczyszczając posesje prywatne i firmowe m.in. ze śniegu i lodu. Sprzątanie terenów zielonych to praca, którą trzeba wykonywać o każdej porze roku, by eliminować ryzyko wypadku. Ponadto, dzięki temu wiosną i latem można cieszyć się zadbanym trawnikiem. W sezonie zimowym zapewniamy regularne odśnieżanie parkingów, chodników, dróg dojazdowych i innych obszarów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który zapewnia szybką realizację tych usług. Dostosowujemy ofertę w zakresie sprzątania terenów zielonych na obszarze Łodzi i okolic do oczekiwań klienta, zatem niezależnie od tego, o której godzinie droga ma być przejezdna, a chodnik oczyszczony, sprawnie wykonamy naszą pracę, ponieważ jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni o każdej porze.
5/5