Nasza profesjonalna i ceniona na rynku firma sprzątająca Clean Master z Łodzi specjalizuje się m.in. w sprzątaniu wspólnot mieszkaniowych, w tym różnego rodzaju klatek schodowych i terenów wspólnych. Mieszkańcy bloków i apartamentowców chętnie korzystają z tych usług, ponieważ można zlecić nam regularne czyszczenie powierzchni (np. mycie podłóg, okien, drzwi) i do tego kompleksową opiekę nad otoczeniem budynku. W zakres prac może wchodzić czyszczenie klatek schodowych, halli, piwnic, strychów i innych pomieszczeń. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, by jak najlepiej dopasować ją do oczekiwań klientów. Usługi obejmujące sprzątanie wspólnot mieszkaniowych realizujemy przy zastosowaniu najlepszych na rynku preparatów od renomowanych producentów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że prace zostaną wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Kluczowym czynnikiem działalności jest satysfakcja naszych zleceniodawców, więc jako firma sprzątająca robimy wszystko, aby odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię i pozostawić ją w idealnym stanie.


Zadzwoń : 576 604 704

Sprzątanie klatek schodowych łÓDŹ – cennik

Aby poznać ceny usług w zakresie utrzymania porządku w budynkach mieszkalnych, np. za sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie mieszkaniowej z Łodzi, najlepiej skontaktować się z nami. Podczas rozmowy ustalimy, jak duża jest powierzchnia, którą mają zająć się nasi pracownicy oraz jakie mają Państwo oczekiwania. Chętnie podejmiemy się realizacji dodatkowych zadań oprócz zamiatania i mycia schodów, np. regularnego czyszczenia okien, porządkowania terenu położonego wokół bloku lub odśnieżania parkingu. W razie potrzeby profesjonalnie usuniemy także graffiti z elewacji i drzwi należących do wspólnoty mieszkaniowej. Doświadczenie pracowników w dziedzinie mycia różnego rodzaju powierzchni oraz ich staranność w wykonywaniu powierzonych zadań gwarantują, że zlecenie zostanie dobrze wykonane. Ważna jest dokładność i brak pośpiechu. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wysokim poziomem efektów osiąganych przez serwis sprzątający. Cennik za sprzątanie klatek schodowych jest za każdym razem ustalany indywidualnie.

Co możemy zaoferować oprócz sprzątania wspólnot mieszkaniowych?

Z całą pewnością każdej wspólnocie mieszkaniowej przydaje się wsparcie w postaci profesjonalnej firmy sprzątającej, która przejmuje obowiązki związane z utrzymaniem czystości na posesji, a także np.:

  • odśnieżaniem w okresie zimowym,
  • usuwaniem lodu i śniegu z dachów budynków,
  • regularnym koszeniem trawy,
  • usuwaniem graffiti,
  • wycinaniem gałęzi, przycinaniem żywopłotów.

Te prace najlepiej powierzyć jednej ekipie, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem i zadba o estetyczny wygląd budynków oraz ich otoczenia. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w wielu dziedzinach, dlatego mogą z powodzeniem realizować wszystkie te zadania we wspólnotach mieszkaniowych w Łodzi i innych miejscowościach regionu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 576 604 704, przesłania zapytania mailem lub poprzez formularz dostępny w zakładce “Kontakt”.

sprzątanie klatek schodowych łódź
Polerowanie podłóg - firma sprzątająca łódź
5/5