Usuwanie graffiti
usuwanie graffiti łódź

Usuwanie graffiti to dla nas bułka z Masłem!

Nie da się ukryć, że pomazane mury to jeden z problemów, z którym boryka się wiele przedsiębiorców, firm, właścicieli budynków czy mieszkań, miast i ich zarządców. Clean Master wychodzi naprzeciw problemowi i mierzy się z nim twarzą w twarz. Usuwanie graffiti, w Łodzi i cały województwie, to dla nas mały pikuś! Dojeżdżamy do każdego klienta mającego problem z niechcianymi malunkami i napisami na elewacji domu, biura czy magazynu lub na ogrodzeniu. Oceniamy stopień zniszczeń, aby wybrać najskuteczniejszą metodę ich usunięcia. Jesteśmy ekspertami do spraw czyszczenia, dlatego warto powierzyć nam przywrócenie estetycznego wyglądu wyeksponowanych miejsc, na których namalowano graffiti!  Zadzwoń : 576 604 704

Usuwanie Graffiti w Łodzi

zapomnij o niechcianych graffiti

Na terenie naszego kraju graffiti stało się zjawiskiem “malowidła”, które pojawia się niechciane na murach domów, wagonach, sklepach czy też zabytkach, również w Łodzi. Usuwanie go to dla nas nie problem, ponieważ farby używane przez malujące osoby są niezwykle trwałe, a substancja bardzo głęboko wnika w strukturę powierzchni.

Najbardziej narażone na działanie grafficiarzy są budynki pozostawione same sobie i niepilnowane.

”Graffiti na budynku to już nie Państwa problem, wszystko jest w naszych rękach”.  Dysponujemy wiedzą i wyposażeniem technicznym umożliwiającymi skuteczne usuwanie malowideł i napisów z różnych typów powierzchni.

Szybko i skutecznie usuwamy graffiti na terenie Łodzi z wszelkich powierzchni. Nie muszą Państwo już martwić się o niechcianą “ozdobę”. Nasza ekipa ma duże doświadczenie w postępowaniu z zanieczyszczonymi farbami powierzchniami i zmywaniem niechcianych malowideł. Znamy skuteczne metody pozwalające na ich pozbycie się bez uszkadzania elewacji, drewna i innych materiałów. Nasi klienci cenią nas szczególnie za dokładność i sumienność. Każde zadanie realizujemy z największym zaangażowaniem, by oferować najwyższą jakość usług. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się czystą elewacją, która dodatkowo jest mniej podatna na kolejne zabrudzenia. Usuwanie graffiti polega na usunięciu napisu oraz zachowaniu właściwości użytkowych czyszczonej powierzchni. Nasza firma Clean Master zabezpiecza powierzchnię odpowiednią powłoką chroniącą przed malowidłami.

Nasz zespół identyfikuje rodzaj zabrudzenia, dobiera odpowiedni profesjonalny środek, który jest ekologiczny i bezpieczny. Niech zapomną Państwo o niechcianym graffiti – prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy!

4.9/5