Polerowanie podłóg - firma sprzątająca łódź
Doczyszczanie płytek

Prowadzenie firmy wiąże się także z dbaniem o to, aby pracownikom zapewniać komfortowe warunki do realizacji obowiązków służbowych. Dlatego tak ważne jest otoczenie, w jakim je wykonują. Świadczone przez nas sprzątanie biur na Bałutach w Łodzi to gwarancja, że wszystkie użytkowane pomieszczenia będą utrzymane w należytej czystości.

W ramach realizowanej usługi zadbamy także o porządek w częściach wspólnych np. kuchni, holu, toaletach (mycie armatury sanitarnej, płytek ściennych, luster, dezynfekcja). Gwarantujemy także, że wszystkie podłogi oraz powierzchnie szklane i kaloryfery będą również wyczyszczone. Korzystamy ze środków czystości, które są skuteczne oraz bezpieczne dla środowiska naturalnego, i osób, które mają z nimi styczność. Dopasowujemy też odpowiedni do pomieszczeń sprzęt.

W jaki sposób realizujemy usługi sprzątania biur?

Każde zlecenie poprzedzamy wizją lokalną, aby wiedzieć, na jakie elementy nasi pracownicy mają zwrócić szczególną uwagę. Grafik sprzątania biur zawsze dopasowujemy do funkcjonowania firmy tak, aby nie zakłócać jej rytmu działania. W zależności od Twoich potrzeb czyszczenie wskazanych pomieszczeń może odbywać się raz w tygodniu, codziennie, w ciągu dnia lub w godzinach nocnych, jeśli zachodzi taka konieczność. Nasze usługi realizujemy zarówno jednorazowo, jak i cyklicznie – od Ciebie zależy forma współpracy z Clean Master.

Biura są również wizytówką firmy – jeśli zależy Ci na tym, aby klienci wynosili pozytywne wrażenie, skorzystaj z naszych usług sprzątania na Bałutach w Łodzi!

5/5