wyrzucanie śmieci - firma sprzątająca łódź
utrzymanie stałej czystości w toaletach oraz kuchni - firma sprzątająca łódź

Korzystamy z różnych technik czyszczenia, nowoczesnego sprzętu oraz bezpiecznych środków chemicznych. Serwis dopasowujemy do Twoich potrzeb. Zakres pracy ustalamy zawsze indywidualnie, podobnie jak częstotliwość świadczeń oraz godziny ich realizacji. Jeżeli chcesz zlecić sprzątanie biur w dzielnicy Widzew w Łodzi, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Obejmuje ona m.in.:

  • odkurzanie wykładzin, dywanów i podłóg,

  • wycieranie kurzu z mebli i sprzętu,

  • wyrzucanie śmieci,

  • utrzymanie stałej czystości w toaletach oraz kuchni,

  • uzupełnianie środków higieny i czystości,

  • usuwanie zabrudzeń z mebli, sprzętu biurowego

oraz wiele innych czynności, jakie uzgodnimy z Tobą. W ten sposób przestajesz się martwić o utrzymanie porządku w miejscach, w których pracują Twoi ludzie lub organizujesz spotkania z klientami. Zapewniasz w ten sposób właściwe warunki do realizacji obowiązków służbowych, a lśniące czystością wnętrza są z pewnością świetną wizytówką Twojej firmy!

Jak zlecić nam sprzątanie biur?

Jest to bardzo proste! Zapoznaj się z naszą ofertą i umów na spotkanie, podczas którego omówimy, jaki zakres sprzątania w biurach by Cię interesował. Wizja lokalna w Twojej firmie pozwoli nam przygotować wstępną wycenę. Później zostaje już tylko podpisanie umowy, jeżeli zaakceptujesz oferowane ceny za wykonanie konkretnych czynności. Możesz zlecić nam jednorazową realizację usług lub korzystać z nich cyklicznie.

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym sprzątaniem biur w Łodzi na Widzewie, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź naszą siedzibę!

5/5